reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Echo Investment Przemysł elektroniczny | 30 października 2017

ZF otworzyło Centrum Inżynieryjne Elektroniki w Łodzi

Firma ZF, jeden z największych poddostawców branży motoryzacyjnej, oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę w Łodzi. Spółka chce zatrudnić ponad 200 inżynierów.
ZF jest jednym ze światowych liderów w technologiach napędu, podwozia, jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Połączone firmy obecnie zatrudniają ponad 136 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. ZF jest aktualnie jednym z największych dostawców branży automotive na świecie.

Centrum Inżynieryjne Elektroniki zajmuje ponad 2300 m kw. biurowca Symetris Bussines Park. Nowa jednostka będzie zajmować się projektowaniem elektronicznych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu samochodowego, współpracując z innymi jednostkami badawczo-rozwojowymi ZF, zarówno z istniejącym centrum w Częstochowie, jak i innymi na całym świecie, między innymi w USA, Niemczech, Anglii, Chinach i Indiach.

- Kładziemy duży nacisk nie tylko na rozwój, lecz także na komfort pracy naszej kadry. Planujemy zatrudnić blisko 200 inżynierów elektroników i informatyków. To właśnie w tym celu wynajęliśmy nowoczesne biuro w Symetris Business Park, ponieważ spełnia ono najwyższe standardy i gwarantuje komfortowe warunki pracy. Nie bez znaczenia jest też dogodna lokalizacja kompleksu dla mieszkańców całej Łodzi – mówi Rafał Zatorski, dyrektor Centrum Inżynieryjnego Elektroniki ZF w Polsce.

Źródło: Echo Investment

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2