reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© wizzyfx dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 października 2017

Molex uruchamia centrum technologiczne w Dolinie Krzemowej

Molex, należący do Koch Industries, oficjalnie otworzył nowe centrum technologiczne we Fremont w Kalifornii.
‘Nowe centrum technologiczne umożliwi nam lepszą obsługę rosnącego grona klientów i partnerów w tym regionie, zacieśni współpracę i zapewni lepszy dostęp do wiodącego centrum inwestycji i innowacji’ komentuje CEO Molex, Martin Slark.

Nowe centrum technologiczne będzie jednym z kluczowych centrów innowacji dywizji Molex Optical Solutions. Zostaną w nim umiejscowione zespoły sprzedaży i obsługi klienta dla regionu Doliny Krzemowej.

Poza tym, w siedzibie umiejscowione zostaną też działy projektowania i rozwoju aplikacji innych dywizji Molex’a, co powinno umożliwić firmie szybszą reakcję na rynkach takich aplikacji jak centra danych, telekomunikacja i sieci przemysłowe. Nowe centrum technologiczne poszerzy też możliwości obsługi takich rynków jak elektronika medyczna, autonomiczne samochody i inne technologie transportu czy innowacyjne technologie automatyki przemysłowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1