reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 27 października 2017

Cisco i Google - partnerstwo w chmurze hybrydowej

Cisco i Google ogłosiły partnerstwo, którego celem jest dostarczenie rozwiązań chmury hybrydowej pomagających klientom maksymalizować ich inwestycje w środowiska chmurowe i on-premise.
Obie firmy dostarczą unikalną i otwartą ofertę chmury hybrydowej, która pozwoli na rozwój, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji i usług w ramach środowisk on-premise oraz platformy Google Cloud. Rozwiązanie oferuje szybkość i skalowalność chmury w połączeniu z bezpieczeństwem klasy korporacyjnej.

- Nasze partnerstwo z Google daje klientom najlepsze, co ma do zaoferowania chmura – szybkość i skalowalność, połączone z najwyższym poziomem wsparcia i bezpieczeństwa – powiedział Chuck Robbins, CEO Cisco. - Dzielimy wspólną wizję świata chmury hybrydowej – innowacyjnego i szybkiego, dostępnego w otwartym i bezpiecznym środowisku – i w ten sposób chcemy dostarczać właściwe rozwiązania naszym klientom.

- Wspólne rozwiązanie od Google i Cisco ułatwia wykorzystanie zalet chmury. Tego chcą nasi klienci - skomentowała Diane Greene, CEO, Google Cloud.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1