reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 października 2017

Cisco przejmuje BroadSoft

Cisco Systems przejmie amerykańską spółkę z branży telekomunikacyjnej, BroadSoft. Wartość transakcji to około 1,9 mld USD, wliczając zadłużenie.
Finalizacja transakcji planowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku. BroadSoft to dostawca oprogramowania i usług dla operatorów telekomunikacyjnych. Wśród klientów firmy są m.in. Verizon Communicatons i AT&T.

- Niedawne dwusetne przejęcie to milowy krok dla Cisco. Akwizycje nadal stanowią podstawową część naszej strategii i w ciągu ostatnich dwóch lat umożliwiły firmie rozwój w takich obszarach, jak: IoT, sztuczna inteligencja czy SD-WAN - powiedział Rob Solvagno, wiceprezes Cisco Corporate Development. Solvagno dodał, że po dołączeniu BroadSoft, Cisco przyspieszy rozwój innowacji w całym zakresie wspólnego portfolio.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2