reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 20 października 2017

Foxconn rozpoczął dostawy iPhone’a X

Według nieoficjalnych informacji tajwański gigant EMS, Foxconn, rozpoczął już dostawy smartfonów iPhone X. Na razie na mniejszą skalę, niż się spodziewano.
Pierwsza partia 46 500 sztuk iPhone’ów X wyprodukowana w zakładach w Zhengzhou i Szanghaju przeznaczona jest dla odbiorców z Holandii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich – raportuje DigiTimes, powołując się na chińskojęzyczny Xinhuanet.

Apple rozpocznie zbieranie zamówień na iPhone’a X 27 października, a dostawy rozpocznie 3 listopada. Możliwe jednak, że przy niewielkiej pierwszej partii produkcyjnej modelu X, będzie to trudny do zdobycia smartfon.

Foxconn ma produkować od 100 do 400 tys. sztuk iPhone’a X tygodniowo. Pytanie, czy takie zwiększenie produkcji sprosta popytowi na najnowszy flagowiec Apple’a.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2