reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 20 października 2017

Foxconn rozpoczął dostawy iPhone’a X

Według nieoficjalnych informacji tajwański gigant EMS, Foxconn, rozpoczął już dostawy smartfonów iPhone X. Na razie na mniejszą skalę, niż się spodziewano.
Pierwsza partia 46 500 sztuk iPhone’ów X wyprodukowana w zakładach w Zhengzhou i Szanghaju przeznaczona jest dla odbiorców z Holandii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich – raportuje DigiTimes, powołując się na chińskojęzyczny Xinhuanet.

Apple rozpocznie zbieranie zamówień na iPhone’a X 27 października, a dostawy rozpocznie 3 listopada. Możliwe jednak, że przy niewielkiej pierwszej partii produkcyjnej modelu X, będzie to trudny do zdobycia smartfon.

Foxconn ma produkować od 100 do 400 tys. sztuk iPhone’a X tygodniowo. Pytanie, czy takie zwiększenie produkcji sprosta popytowi na najnowszy flagowiec Apple’a.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2