reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nestmedic Przemysł elektroniczny | 16 października 2017

Nestmedic SA podpisał umowę z dystrybutorem

Oxford Pol, spółka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku sprzętu medycznego, stał się oficjalnym dystrybutorem telemedycznego systemu Pregnabit.
Głównym przedmiotem działalności Oxford Pol jest sprzedaż aparatury medycznej dla ginekologii i położnictwa oraz kardiologii. Początkowo spółka była wyłącznym dystrybutorem sprzętu brytyjskiego producenta Oxford Instruments, obecnie współpracuje z wieloma firmami z Europy i USA. Ma na swoim koncie sprzedaż ponad 2000 stacjonarnych kardiotokografów na terenie Polski. Od października 2017 r. rozszerzy swoją ofertę o mobilne KTG Pregnabit – certyfikowany system telemedyczny do monitorowania dobrostanu płodu w dowolnym miejscu i czasie.

– Zgodnie z zapowiedziami, we wrześniu rozpoczęliśmy sprzedaż komercyjną Pregnabit w Polsce. Wciąż rozwijamy nasze kanały dystrybucji, zarówno inwestując we własny zespół, jak i prowadząc rozmowy z wybranymi partnerami. Podpisanie umowy z Oxford Pol jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku wzmocnienia kanałów sprzedaży. Oxford Pol to partner posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym, jak również wysokie kompetencje sprzedażowe, przekładające się na dobre rezultaty w dystrybucji profesjonalnej aparatury medycznej. Cieszymy się, że tak doświadczony dystrybutor dołącza do grona naszych partnerów – komentuje Barbara Załęska, członek zarządu i dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu w Nestmedic.

Zgodnie z realizowaną strategią biznesową, Nestmedic SA pracuje nad rozwinięciem sieci dystrybucyjnej na terenie Polski oraz na rynkach zagranicznych - podkreśla firma w komunikacie.

Oxford Pol sp. z o.o. działa na polskim rynku sprzętu medycznego od ponad trzydziestu lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż aparatury medycznej przede wszystkim dla kardiologii i ginekologii – położnictwa oraz serwis aparatury medycznej. Dystrybutor ma na swoim koncie ponad 250 instalacji systemów do prób wysiłkowych, około 500 zestawów do diagnostyki holterowskiej oraz ponad 2000 kardiotokografów w całej Polsce. W 2006 roku wprowadzono w firmie system zarządzania jakością ISO 9001:2009.

Nestmedic SA powstał w 2014 roku. Firma oferuje telemedyczny system teleKTG do zdalnego przeprowadzania kontrolnych badań i analizowania wyników w ostatnim trymestrze ciąży. Unikalność rozwiązania polega na połączeniu certyfikowanego, profesjonalnego urządzenia teleKTG Pregnabit z całodobowym Medycznym Centrum Telemonitoringu (MCT). Pomysłodawczyniami rozwiązania są dr n. med. Patrycja Wizińska-Socha oraz dr n. med. Anna Skotny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2