reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 11 października 2017

Polska kadra przygotowuje się do Mistrzostw Świata i Europy w lutowaniu

7 października w siedzibie firmy Renex odbyła się konferencja prasowa, która poświęcona była zgrupowaniu kadry, biorącej udział w Mistrzostwach Świata i Europy w lutowaniu.

Mistrzostwa odbędą się w Monachium w dniach 14-17.11.2017 r. podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnej Produkcji Elektronicznej PRODUCTRONICA. Reprezentanci Polski podczas Mistrzostw Europy i Świata w lutowaniu – Productronica 2017 (Monachium)
  • Bożena Wachna – Hanza
  • Grzegorz Maliszewski – Mediarecovery
  • Sylwia Murawska - Elhurt (reprezentantka podczas Mistrzostw Świata)
  • Grzegorz Szymańczuk – G-Tronix
Podczas konferencji, właściciele Renex nakreślili charakter targów Productronica oraz przedstawili cel wyjazdu kadrowiczów na Mistrzostwa w lutowaniu do Monachium. Zaznaczono, że Polskie firmy z branży elektroniki dysponują ponadprzeciętną kadrą fachowców, która mocno wyróżnia się na tle całej Europy. Marcin Sudomir, trener Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego IPC, przedstawił standardy obowiązujące podczas Mistrzostw Europy i Świata w Monachium, podsumował dotychczasowe osiągnięcia naszych kadrowiczów oraz ocenił ich szanse na zdobycie wysokich miejsc. Po zakończeniu konferencji, nasi kadrowicze mieli możliwość zapoznania się z wymaganiami i strukturą samych zawodów w Monachium. Zadbano także o stronę praktyczną. Wykonując poszczególne czynności związane z lutowaniem komponentów, trenerzy zwracali szczególną uwagę na jakość połączeń lutowniczych, wysokość umiejscowienia komponentów przewlekanych względem PCB oraz długość wyprowadzeń, a także końcową jakość całego pakietu. Przy tej okazji, zapowiedziano kolejną, trzecią edycję Mistrzostw Polski w lutowaniu. Odbędzie się ona w dniach 18-19.04.2018 i zorganizowana będzie we Włocławku. Wydarzeniem towarzyszącym będzie konferencja naukowa, poruszająca tematykę branży kosmicznej, współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną i realizacji projektów na jej rzecz oraz automatyzacji procesów produkcji w branży elektroniki. Patronem honorowym wydarzenia został Prezydent Miasta Włocławek.
reklama
reklama
January 26 2021 10:57 V18.15.16-1