reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 października 2017

Cormay: rejestracja Equisse w Szwajcarii jeszcze w tym roku

PZ Cormay zakłada, że w tym kwartale Equisse trafi do zaufanych partnerów i zakończy się rejestracja analizatora w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Aparat Hermes Senior przechodzi testy wdrażanych ulepszeń.
Aktualny harmonogram realizacji projektu Equisse przewiduje, że pierwsze instalacje urządzeń u zaufanych partnerów nastąpią w IV kwartale 2017 roku. Spółka kontynuuje też prace przygotowawcze do rejestracji analizatora Equisse w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Zarząd ocenia, że rejestracja nastąpi jeszcze w tym kwartale. W połowie roku Cormay pozytywnie przeszedł ten proces w Polsce. Dzięki temu Equisse może trafić na rynek krajowy i europejski. Spółka ma też możliwość rozpoczęcia procedury zgłoszeniowej i rejestracyjnej w krajach, w których jest to wymagane. Według ostatniego raportu półrocznego Cormay chce w 2018 r. rozpocząć otwartą sprzedaż analizatora.

Prace przy urządzeniu Hermes Senior koncentrują się na testach wdrażanych ulepszeń. Spółka zakłada, że walidacja zewnętrzna urządzenia rozpocznie się w IV kwartale 2017 r. Kolejnym celem będzie rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce.

W ubiegłym miesiącu Rada Nadzorcza Cormaya włączyła do zarządu Flavio Finoletto. Nowy menadżer będzie odpowiadał za wprowadzenie na globalny rynek nowych analizatorów – Equisse, Hermes Senior i Hermes Junior. Nowy członek zarządu ma blisko 30-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych grupach z branż chemicznej i hi-tech.

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2