reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TechniSat Przemysł elektroniczny | 02 października 2017

Nowa linia do montażu SMT w TechniSat Digital

Trwa instalacja nowej linii produkcyjnej w zakładzie TechniSat Digital w Siemianicach. Firma zainwestowała w urządzenia do montażu 1,6 mln EUR.
W skład nowej linii wchodzi m.in. drukarka, maszyna pick&place oraz AOI firmy Yamaha. Do tej pory w siemianickim zakładzie działało 7 linii produkcyjnych, uruchomienie ósmej ma nastąpić w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

- Inwestycja w ósmą linię produkcyjną była konieczna ze względu na coraz większe zapotrzebowanie klientów na nasze usługi. Dzięki nowym urządzeniom zwiększymy zdolność produkcyjną aż o 25% – mówi Agata Paprzycka, Sales Manager w TechniSat Digital Sp. z o.o.

Opisany zakup urządzeń do montażu elektroniki to nie koniec inwestycji TechniSat Digital, bowiem już w przyszłym roku firma rusza z budową nowej hali produkcyjnej.

TechniSat Digital Sp. o.o. działa w Polsce od ponad 10 lat i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń m.in. elektroniki użytkowej. W zeszłym roku w zakładzie w Siemianicach firma uruchomiła dział usług montaż elektronicznego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-2