reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TechniSat Przemysł elektroniczny | 02 października 2017

Nowa linia do montażu SMT w TechniSat Digital

Trwa instalacja nowej linii produkcyjnej w zakładzie TechniSat Digital w Siemianicach. Firma zainwestowała w urządzenia do montażu 1,6 mln EUR.
W skład nowej linii wchodzi m.in. drukarka, maszyna pick&place oraz AOI firmy Yamaha. Do tej pory w siemianickim zakładzie działało 7 linii produkcyjnych, uruchomienie ósmej ma nastąpić w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

- Inwestycja w ósmą linię produkcyjną była konieczna ze względu na coraz większe zapotrzebowanie klientów na nasze usługi. Dzięki nowym urządzeniom zwiększymy zdolność produkcyjną aż o 25% – mówi Agata Paprzycka, Sales Manager w TechniSat Digital Sp. z o.o.

Opisany zakup urządzeń do montażu elektroniki to nie koniec inwestycji TechniSat Digital, bowiem już w przyszłym roku firma rusza z budową nowej hali produkcyjnej.

TechniSat Digital Sp. o.o. działa w Polsce od ponad 10 lat i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń m.in. elektroniki użytkowej. W zeszłym roku w zakładzie w Siemianicach firma uruchomiła dział usług montaż elektronicznego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1