reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Autoliv Przemysł elektroniczny | 28 września 2017

Autoliv przejmuje Fotonic i Norden AB

Autoliv podpisał porozumienie dotyczące zakupu aktywów szwedzkiego specjalisty w zakresie systemów LiDAR.
W ramach transakcji Autoliv przejmie prawa własności intelektualnej, aktywa produkcyjne i R&D firmy Fotonic i Norden AB. Dodatkowo 35 inżynierów specjalizujących się w LiDARach i kamerach ToF przejdzie do Autoliv.

Finalizacja przejęcia planowana jest jeszcze do końca bieżącego roku. Przejmowane zasoby staną się częścią segmentu Autoliv Electronics.

- LiDARy i kamery ToF to niezwykle istotne komponenty, dzięki którym autonomiczna jazda może stać się rzeczywistością. Jesteśmy bardo zadowoleni, że tak silny zespół doświadczonych pracowników dołącza do naszej firmy, zwiększając kompetencje Autoliv w zakresie systemów LiDAR i algorytmów przetwarzania obrazu – powiedział Johan Löfvenholm, prezes Autoliv Electronics.

Fotonic i Norden AB projektuje, rozwija i produkuje LiDARy i kamery ToF (Time of Flight). Siedziba główna firmy znajduje się w Sztokholmie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1