reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Autoliv Przemysł elektroniczny | 28 września 2017

Autoliv przejmuje Fotonic i Norden AB

Autoliv podpisał porozumienie dotyczące zakupu aktywów szwedzkiego specjalisty w zakresie systemów LiDAR.
W ramach transakcji Autoliv przejmie prawa własności intelektualnej, aktywa produkcyjne i R&D firmy Fotonic i Norden AB. Dodatkowo 35 inżynierów specjalizujących się w LiDARach i kamerach ToF przejdzie do Autoliv.

Finalizacja przejęcia planowana jest jeszcze do końca bieżącego roku. Przejmowane zasoby staną się częścią segmentu Autoliv Electronics.

- LiDARy i kamery ToF to niezwykle istotne komponenty, dzięki którym autonomiczna jazda może stać się rzeczywistością. Jesteśmy bardo zadowoleni, że tak silny zespół doświadczonych pracowników dołącza do naszej firmy, zwiększając kompetencje Autoliv w zakresie systemów LiDAR i algorytmów przetwarzania obrazu – powiedział Johan Löfvenholm, prezes Autoliv Electronics.

Fotonic i Norden AB projektuje, rozwija i produkuje LiDARy i kamery ToF (Time of Flight). Siedziba główna firmy znajduje się w Sztokholmie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2