reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 września 2017

Wspólne studia Politechniki Rzeszowskiej i PZL Mielec

Politechnika Rzeszowska uruchamia kolejny kierunek studiów podyplomowych przygotowany na potrzeby pracowników PZL z Mielca na kierunku „Technika śmigłowcowa” utworzony na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz.
Umowę w tej sprawie podpisano 26 września. Program dydaktyczny nowego kierunku studiów podyplomowych został opracowany przez pracowników naukowych Politechniki Rzeszowskiej przy współpracy przedstawicieli PZL Mielec i obejmie takie zagadnienia: jak metody komputerowe stosowane w projektowaniu i konstrukcji śmigłowców, podstawy teorii inżynierii systemów czy śmigłowcowe zespoły napędowe. Absolwenci kierunku będą mieli możliwość uczestniczenia w pracach badawczych i projektowych, w tworzeniu koncepcji nowych rozwiązań, jak również wdrażania opracowanych rozwiązań i nowych technologii w zakładzie produkcyjnym zarówno przy produkcji śmigłowców, jak i w szeroko rozumianym przemyśle lotniczym.

Źródło: Politechnika Rzeszowska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1