reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 20 września 2017

Ericsson i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspierają start-upy

Ericsson podpisał z Łódzką SSE list intencyjny dotyczący kooperacji w zakresie połączenia wiedzy i doświadczenia międzynarodowej korporacji z potencjałem najbardziej obiecujących przedsiębiorców start-upowych.
W ramach współpracy strony deklarują chęć zbudowania partnerstwa w tworzeniu projektów odzwierciadlających potrzeby klientów Ericsson, a otwierających przed innowacyjnymi przedsiębiorcami możliwość wdrożenia pilotażowego.

Współpraca pozwoli MŚP oraz start-upom zrozumieć zasady współpracy w środowisku międzynarodowym, nawiązać kontakty biznesowe, poszerzyć zakres działalności, ale przede wszystkim wytworzyć wartość dodaną w postaci produktów lub usług będących odpowiedzią na faktyczne potrzeby rynkowe dnia dzisiejszego lub przyszłego.

ŁSSE pośredniczyć będzie w weryfikacji, naborze i mentoringu start-upów, których rozwiązania będą inicjalnie wdrażane w Polsce, a wypadku spełnienia określonych kryteriów otrzymają możliwość replikacji u klientów Ericsson na całym świecie.

- Ericsson, jako firma stawiająca na innowacyjność, posiadająca wiedzę ekspercką w zakresie technologii i świadoma trendów rynkowych otwiera niebywałe możliwości przed sektorem MŚP oraz start-upami współpracującymi z ŁSSE. Jestem przekonany, że ta kooperacja przyniesie naszym klientom wiele korzyści oraz pozwoli skuteczniej wykorzystać potencjał biznesowy internetu rzeczy w Polsce i na świecie - powiedział Marcin Sugak, odpowiedzialny za sektor Industry & Society w Ericsson Sp z o.o.

- Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna poprzez udział w projekcie realizować będzie swoją strategię, której jednym z celów jest wspieranie MŚP, start-upów oraz tworzenie sieci powiązań. Dysponujemy doświadczonym zespołem, który przeprowadzi w ramach współpracy działania o charakterze akceleracyjnym, co przyczyni się do wypracowania modelowej współpracy z firmą Ericsson – podkreśla Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes ŁSSE SA.

Źródło: Ericsson

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1