reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 20 września 2017

Ericsson i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspierają start-upy

Ericsson podpisał z Łódzką SSE list intencyjny dotyczący kooperacji w zakresie połączenia wiedzy i doświadczenia międzynarodowej korporacji z potencjałem najbardziej obiecujących przedsiębiorców start-upowych.
W ramach współpracy strony deklarują chęć zbudowania partnerstwa w tworzeniu projektów odzwierciadlających potrzeby klientów Ericsson, a otwierających przed innowacyjnymi przedsiębiorcami możliwość wdrożenia pilotażowego.

Współpraca pozwoli MŚP oraz start-upom zrozumieć zasady współpracy w środowisku międzynarodowym, nawiązać kontakty biznesowe, poszerzyć zakres działalności, ale przede wszystkim wytworzyć wartość dodaną w postaci produktów lub usług będących odpowiedzią na faktyczne potrzeby rynkowe dnia dzisiejszego lub przyszłego.

ŁSSE pośredniczyć będzie w weryfikacji, naborze i mentoringu start-upów, których rozwiązania będą inicjalnie wdrażane w Polsce, a wypadku spełnienia określonych kryteriów otrzymają możliwość replikacji u klientów Ericsson na całym świecie.

- Ericsson, jako firma stawiająca na innowacyjność, posiadająca wiedzę ekspercką w zakresie technologii i świadoma trendów rynkowych otwiera niebywałe możliwości przed sektorem MŚP oraz start-upami współpracującymi z ŁSSE. Jestem przekonany, że ta kooperacja przyniesie naszym klientom wiele korzyści oraz pozwoli skuteczniej wykorzystać potencjał biznesowy internetu rzeczy w Polsce i na świecie - powiedział Marcin Sugak, odpowiedzialny za sektor Industry & Society w Ericsson Sp z o.o.

- Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna poprzez udział w projekcie realizować będzie swoją strategię, której jednym z celów jest wspieranie MŚP, start-upów oraz tworzenie sieci powiązań. Dysponujemy doświadczonym zespołem, który przeprowadzi w ramach współpracy działania o charakterze akceleracyjnym, co przyczyni się do wypracowania modelowej współpracy z firmą Ericsson – podkreśla Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes ŁSSE SA.

Źródło: Ericsson

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2