reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 18 września 2017

Lira Lighting rozpoczęła inwestycję w WMSSE

Na terenie przemysłowej dzielnicy „Modrzewina Południe” w Elblągu, firma Lira Lighting rozpoczęła inwestycję w oparciu o zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Projekt Lira Lighting wchodzi w fazę realizacji. Polega on na budowie hali oraz zakupie nowoczesnej linii technologicznej o wartości co najmniej 17 mln PLN. Po zakończeniu inwestycji pracę znajdzie minimum 11 nowych pracowników, a Lira Lighting deklaruje wzrost zatrudnienia sięgający do poziomu 120 osób – czytamy w komunikacie WMSSE.

LIRA Sp. z o.o. to firma z branży oświetleniowej obecna na rynku od 1983 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem opraw o nietypowych kształtach, wzornictwie i nowoczesnych technologiach wyprodukowanych we własnym zakładzie. Proces produkcji rozpoczyna się od zaprojektowania opraw w dziale badań i rozwoju, poprzez tworzenie modeli opraw na drukarce 3D, aż do wdrożenia do produkcji i skatalogowania. Firma dysponuje też własną malarnią proszkową dzięki czemu kontroluje cały proces produkcyjny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1