reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 18 września 2017

Lira Lighting rozpoczęła inwestycję w WMSSE

Na terenie przemysłowej dzielnicy „Modrzewina Południe” w Elblągu, firma Lira Lighting rozpoczęła inwestycję w oparciu o zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Projekt Lira Lighting wchodzi w fazę realizacji. Polega on na budowie hali oraz zakupie nowoczesnej linii technologicznej o wartości co najmniej 17 mln PLN. Po zakończeniu inwestycji pracę znajdzie minimum 11 nowych pracowników, a Lira Lighting deklaruje wzrost zatrudnienia sięgający do poziomu 120 osób – czytamy w komunikacie WMSSE.

LIRA Sp. z o.o. to firma z branży oświetleniowej obecna na rynku od 1983 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem opraw o nietypowych kształtach, wzornictwie i nowoczesnych technologiach wyprodukowanych we własnym zakładzie. Proces produkcji rozpoczyna się od zaprojektowania opraw w dziale badań i rozwoju, poprzez tworzenie modeli opraw na drukarce 3D, aż do wdrożenia do produkcji i skatalogowania. Firma dysponuje też własną malarnią proszkową dzięki czemu kontroluje cały proces produkcyjny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1