reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Jabil Przemysł elektroniczny | 11 września 2017

Jabil kupuje True-Tech

Jabil przejął trzy zakłady produkcyjne firmy True-Tech Corporation, zlokalizowane w Kalifornii. Do Jabila dołączy także 570 pracowników spółki.
Jabil został właścicielem zakładów True-Tech, znajdujących się w Livermore i Fremont w Kalifornii, dzięki czemu powierzchnia produkcyjna spółki w rejonie Doliny Krzemowej wzrosła do ponad 25 tys. m kw. Marka True-Tech zostanie wchłonięta przez Jabil w ciągu kilku następnych tygodni.

True-Tech to dostawca usług produkcji kontraktowej, specjalizujący się m.in. obróbce precyzyjnej oraz montażu mechaniki dla odbiorców z branży półprzewodnikowej, medycznej i kosmicznej. Firma dysponuje pomieszczeniami czystymi (cleanrooms) klasy ISO 6, zapewniając usługi montażu podzespołów w środowisku z kontrolą zanieczyszczeń.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1