reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© danfoss Przemysł elektroniczny | 08 września 2017

Danfoss otworzył centrum druku 3D

Otwarte w ostatnich dniach sierpnia centrum druku 3D w Danii to jedna z trzech takich jednostek, które Danfoss planuje uruchomić.
Europejskie centrum druku 3D firmy Danfoss (ADM center) w duńskim Nordborgu zostało otwarte jako pierwsze. Trwają już prace nad uruchomieniem podobnej siedziby w Ameryce Północnej, natomiast na razie w planach jest kolejne centrum w Azji.

Jak podkreśla Kim Fausing, CEO Danfoss, druk 3D to niezwykle ważny składnik cyfrowej transformacji firmy, a perspektywy związane z tą nowoczesną technologią są bardzo obiecujące. Danfoss wzmacnia w ten sposób swoją ofertę dla klientów i robi kolejny krok w rozwoju firmy – dodaje Fausing. Jedną z głównych zalet centrów druku 3D Danfoss ma być przyspieszenie procesu prototypowania, a przez to skrócenie czasu wprowadzania nowych produktów na rynek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1