reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© danfoss Przemysł elektroniczny | 08 września 2017

Danfoss otworzył centrum druku 3D

Otwarte w ostatnich dniach sierpnia centrum druku 3D w Danii to jedna z trzech takich jednostek, które Danfoss planuje uruchomić.
Europejskie centrum druku 3D firmy Danfoss (ADM center) w duńskim Nordborgu zostało otwarte jako pierwsze. Trwają już prace nad uruchomieniem podobnej siedziby w Ameryce Północnej, natomiast na razie w planach jest kolejne centrum w Azji.

Jak podkreśla Kim Fausing, CEO Danfoss, druk 3D to niezwykle ważny składnik cyfrowej transformacji firmy, a perspektywy związane z tą nowoczesną technologią są bardzo obiecujące. Danfoss wzmacnia w ten sposób swoją ofertę dla klientów i robi kolejny krok w rozwoju firmy – dodaje Fausing. Jedną z głównych zalet centrów druku 3D Danfoss ma być przyspieszenie procesu prototypowania, a przez to skrócenie czasu wprowadzania nowych produktów na rynek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2