reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 06 września 2017

PCO SA podpisało umowę z Inspektoratem Uzbrojenia

W ramach umowy PCO SA dostarczy polskiej armii gogle noktowizyjne MU-3ADM oraz lornetki noktowizyjne NPL-1M, czyli wybrane produkty firmy z wyposażenia dla indywidualnego żołnierza.
Umowa została podpisana dzisiaj, 6 września, podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. - Jest mi niezmiernie miło, iż podpisujemy umowę z Inspektoratem Uzbrojenia na dostarczenie przyrządów optoelektronicznych dla polskiej armii podczas jubileuszowej edycji MSPO. W naszej firmie powstaje wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, stworzonych na bazie prawie 40 lat doświadczeń w dziedzinie optoelektroniki i techniki laserowej, które wspierają rozwój polskiego przemysłu obronnego – komentuje Ryszard Kardasz, prezes zarządu PCO SA.

PCO SA jest krajowym producentem przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych. Oferta spółki obejmuje zarówno wyposażenie indywidualne żołnierza, jak i wozów bojowych. PCO SA zajmuje się również prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych. Spółka należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1