reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leoni Wiązki | 07 września 2017

Leoni rozwija produkcję w Indiach

Niemiecki producent wiązek zainwestował w rozwój zakładu produkcyjnego w Chakan/Pune w Indiach.
Leoni podkreśla, że Indie to niezwykle ważny kraj z punktu widzenia realizacji strategii rozwoju firmy. Dlatego producent wiązek przeznaczył 10 mln EUR na inwestycje w zakładzie w Pune. W rezultacie powierzchnia produkcyjna zwiększyła się o ponad 20 tys. m kw., a moce produkcyjne wzrosły i umożliwiają obecnie wytwarzanie w ciągu roku 80 tys. km kabli naświetlanych wiązką elektronów. Leoni zainstalowało bowiem w indyjskim zakładzie akcelerator wiązek elektronów, którego wykorzystanie w produkcji umożliwia uzyskanie przewodów o wysokiej wytrzymałości na czynniki środowiskowe. Naświetlanie wiązką elektronów sprawia, że kable są bardziej odporne na czynniki chemiczne, zmiany temperatury czy ścieranie.

- To następna faza naszego rozwoju w Indiach. Zaczęliśmy działać na tym rynku w 2010 roku od biura inżynierskiego oraz fabryki wiązek dla przemysłu motoryzacyjnego. Od momentu otwarcia zakładu w Pune w 2013 roku rozbudowaliśmy także ofertę w Indiach w zakresie kabli specjalnego przeznaczenia dla takich kolejnictwa, fotowoltaiki czy sektora ropy i gazu – powiedział Pushpendra Singh, dyrektor zarządzający Leoni Cale Solutions India Pvt.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1