reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APSEnergia Przemysł elektroniczny | 05 września 2017

APS Energia uruchomiła nową linię montażu SMT

W otwartym przed rokiem centrum inżynieryjno-produkcyjnym w Stanisławowie Pierwszym k. Warszawy APS Energia uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną do montażu powierzchniowego podzespołów elektronicznych.
Jak informuje spółka w komunikacie, nowa linia pozwala na kilkunastokrotne zwiększenie wydajności produkcji elektroniki, co zapewnia stabilność produkcji wewnątrz firmy a także daje możliwość produkcji outsourcingowej, którą firma odtąd może świadczyć.

APS Energia podkreśla, że innowacyjna i w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna to jedno z największych ostatnich przedsięwzięć inwestycyjnych spółki, którego wartość wynosi 1,2 mln złotych netto.

APS Energia SA została założona w 1995 roku i obecnie działa jako międzynarodowa grupa kapitałowa, zatrudniająca blisko 370 osób w 7 krajach. APS Energia SA produkuje systemy zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Oferuje także kompleksowe usługi projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą.

Źródło: APS Energia
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2