reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayBykst Przemysł elektroniczny | 04 września 2017

Starion Poland wybuduje halę w Tarnobrzeskiej SSE

Starion, producent plastikowych obudów do baterii przeznaczonych do pojazdów elektrycznych, jako pierwszy poddostawca LG Chem Wrocław Energy rozpoczyna właśnie budowę swojego zakładu na terenie Podstrefy Wrocław-Kobierzyce.
1 września 2017 roku w podstrefie Wrocław-Kobierzyce, w Biskupicach Podgórnych, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję firmy Starion Poland Sp. z o.o.

Starion Poland otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 28 czerwca 2017 roku. W pierwszym etapie inwestycji Starion Poland wybuduje na terenie Podstrefy Wrocław-Kobierzyce halę o powierzchni 21 500 m kw. Planowany termin otwarcia fabryki to 30 kwietnia 2018 roku.

Firma planuje ponieść nakłady inwestycyjne w wysokości ponad 55 mln zł.

Od początku działalności Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała łącznie 348 zezwoleń. Inwestorzy zainwestowali kwotę 8,88 mld zł i zatrudnili ponad 24 tysiące osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1