reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sonitor Technologies Przemysł elektroniczny | 01 września 2017

Norautron wyprodukuje SmartBadge dla Sonitor

Dostawca rozwiązań systemów lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS), Sonitor Technologies AS, postawił na Norautron w produkcji następnej generacji nadajników lokalizujących oraz urządzenia SmartBadge.
Norautron AS został został wybrany na partnera produkcyjnego Sonitor w ramach dostarczenia urządzeń SmartBadge - inteligentnych plakietek dla pracowników. Oprócz tego Norautron zajmie się także produkcją następnej generacji nadajników lokalizacyjnych wykorzystywanych w platformie RTLS Sonitor Sense. Potencjalna roczna wartość kontraktu opiewa na 20 mln norweskich koron.

Rozwiązania RTLS od Sonitor mają za zadanie połączenie świata fizycznego z IoT celem umożliwienia śledzenia obiektów w czasie rzeczywistym oraz tzw. połączonej inteligencji. Platforma na bieżąco bada lokalizację sprzętu przenośnego oraz personelu z dokładnością co do konkretnych pomieszczeń, a także konkretnych ich części, w złożonych kompleksach budynków, takich jak szpitale, kliniki i ośrodki chirurgii ambulatoryjnej.

Platforma Sonitor Sense wykorzystuje autorską technologię ultrasonograficzną wysokiej rozdzielczości oraz sieci radiowe, w tym Wi-Fi, stanowiąc dzięki temu skalowalne rozwiązanie, które wspiera szeroki zakres aplikacji.

Wyprodukowane zostaną dwie wersje SmartBadge - jedna wyposażona i jedna pozbawiona funkcji alarmowej, standardowo wykorzystywana w aplikacjach śledzenia personelu. Norautron wyprodukuje prototypy w sierpniu, natomiast przedprodukcja ruszyć ma jesienią tego roku. Produkcja masowa SmartBadge zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2018.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1