reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sonitor Technologies Przemysł elektroniczny | 01 września 2017

Norautron wyprodukuje SmartBadge dla Sonitor

Dostawca rozwiązań systemów lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS), Sonitor Technologies AS, postawił na Norautron w produkcji następnej generacji nadajników lokalizujących oraz urządzenia SmartBadge.
Norautron AS został został wybrany na partnera produkcyjnego Sonitor w ramach dostarczenia urządzeń SmartBadge - inteligentnych plakietek dla pracowników. Oprócz tego Norautron zajmie się także produkcją następnej generacji nadajników lokalizacyjnych wykorzystywanych w platformie RTLS Sonitor Sense. Potencjalna roczna wartość kontraktu opiewa na 20 mln norweskich koron.

Rozwiązania RTLS od Sonitor mają za zadanie połączenie świata fizycznego z IoT celem umożliwienia śledzenia obiektów w czasie rzeczywistym oraz tzw. połączonej inteligencji. Platforma na bieżąco bada lokalizację sprzętu przenośnego oraz personelu z dokładnością co do konkretnych pomieszczeń, a także konkretnych ich części, w złożonych kompleksach budynków, takich jak szpitale, kliniki i ośrodki chirurgii ambulatoryjnej.

Platforma Sonitor Sense wykorzystuje autorską technologię ultrasonograficzną wysokiej rozdzielczości oraz sieci radiowe, w tym Wi-Fi, stanowiąc dzięki temu skalowalne rozwiązanie, które wspiera szeroki zakres aplikacji.

Wyprodukowane zostaną dwie wersje SmartBadge - jedna wyposażona i jedna pozbawiona funkcji alarmowej, standardowo wykorzystywana w aplikacjach śledzenia personelu. Norautron wyprodukuje prototypy w sierpniu, natomiast przedprodukcja ruszyć ma jesienią tego roku. Produkcja masowa SmartBadge zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2018.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1