reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© holitech Rynki | 22 sierpnia 2017

Holitech otwiera europejską siedzibę w Monachium

Chiński producent, mało znany na rynku europejskim, zdołał już sporo zdziałać w rodzimym środowisku. Nowa siedziba ma pomóc w ekspansji działalności firmy.
Nowa siedziba, zlokalizowana w Monachium, ma mieć za zadanie rozwijanie bazy klientów z rynku europejskiego. Firma planuje również budowę małego i średniego, pod względem rozmiarów, kompleksu produkcyjnego w nadchodzących latach.

Holitech Technology Corporation powstała w 2004 roku, a dziś skupia wokół siebie ok. 24 000 pracowników w samych Chinach.
„Holitech posiada pod jednym dachem cały łańcuch wartości dodanych," twierdzi Philipp Kirschenhofer, dyrektor zarządzający Holitech Europe GmbH. W Azji, producent wyświetlaczy prowadzi działalność w ok. 30 kompleksach produkcyjnych. „Czyni nas to niezależnymi od dostawców komponentów i daje nam elastyczność w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów. Dodatkowo, dzięki produkcji prowadzonej w pełni wewnątrzzakładowo jesteśmy w stanie zaoferować interesujące struktury cenowe," tłumaczy Kirschenhofer.
IoT i Motoryzacja głównymi obszarami zainteresowań firmy

Portfolio produktowe Holitech składa się z pasywnych wyświetlaczy TFT-LCD, poprzez OLED, aż po te wytwarzane z bi-stabilnego e-papieru. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem przy wykorzystaniu w aplikacjach IoT i inteligentnych domach. Holitech, we współpracy z niemieckim operatorem telekomunikacyjnym, zamierza wprowadzić na rynek inteligentną aplikację termostatyczną jesienią tego roku. Użyte do tego celu produkty e-papierowe mogą być produkowane bardzo niskim kosztem, a ich niski pobór energii świetnie współgra z wymaganiami aplikacji IoT. Kolejną ważną grupą docelową firmy są dostawcy z branży automotive, których cechują duże wymagania w stosunku do modułów obrazowych i biometrycznych, a także wyświetlaczy i paneli dotykowych.

„Nawet jeśli w Azji udało nam się odnieść sukces, musimy ugruntować naszą markę na rynku europejskim i zdobyć pozycję rzetelnego i innowacyjnego partnera. Zamierzamy rozszerzyć naszą sieć kliencką i dystrybucyjną w nadchodzących miesiącach, a w następnych latach uruchomić produkcję prototypów oraz małych i średnich rozmiarów produktów," powiedział Kirschenhofer, przedstawiając plany spółki. W samej branży motoryzacyjnej Holitech Europe spodziewa się osiągnąć wyniki na poziomie ok. 380 milionów dolarów do 2022 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2