reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mikael damkier dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2017

Electrolux finalizuje przejęcie Best

10 sierpnia 2017 roku firma Electrolux sfinalizowała nabycie firmy Best, europejskiego producenta okapów kuchennych, z zakładem produkcyjnym w Polsce.
Po uzyskaniu zgody w Austrii i Niemczech firma Electrolux jest teraz właścicielem firmy Best.

- Połączenie sił firmy Electrolux i zasobów firmy Best idealnie wpisuje się w strategię wzmacniania pozycji rynkowej i naszych możliwości w obszarze projektowania, R&D oraz produkcji okapów kuchennych. Nowe, połączone działania operacyjne pozwolą, aby duże AGD w regionie EMEA wzrastało na rynku urządzeń kuchennych do zabudowy – pisze firma w komunikacie.

Integracja obydwóch firm rozpoczyna się studniowym programem obejmującym najważniejsze procesy. Program będzie prowadzony przez Eduarda Vasilescu, Product Line Kitchen Project Director, Major Appliances EMEA.

Firma Best zatrudnia 450 pracowników, głównie w zakładach produkcyjnych w Zabrzu i Cerreto d’Esi (środkowe Włochy). Produkty firmy, czyli okapy kuchenne do montażu, takie jak na przykład okapy do zabudowy, okapy narożne, okapy nad wyspę kuchenną, są sprzedawane głównie w Europie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1