reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mikael damkier dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2017

Electrolux finalizuje przejęcie Best

10 sierpnia 2017 roku firma Electrolux sfinalizowała nabycie firmy Best, europejskiego producenta okapów kuchennych, z zakładem produkcyjnym w Polsce.
Po uzyskaniu zgody w Austrii i Niemczech firma Electrolux jest teraz właścicielem firmy Best.

- Połączenie sił firmy Electrolux i zasobów firmy Best idealnie wpisuje się w strategię wzmacniania pozycji rynkowej i naszych możliwości w obszarze projektowania, R&D oraz produkcji okapów kuchennych. Nowe, połączone działania operacyjne pozwolą, aby duże AGD w regionie EMEA wzrastało na rynku urządzeń kuchennych do zabudowy – pisze firma w komunikacie.

Integracja obydwóch firm rozpoczyna się studniowym programem obejmującym najważniejsze procesy. Program będzie prowadzony przez Eduarda Vasilescu, Product Line Kitchen Project Director, Major Appliances EMEA.

Firma Best zatrudnia 450 pracowników, głównie w zakładach produkcyjnych w Zabrzu i Cerreto d’Esi (środkowe Włochy). Produkty firmy, czyli okapy kuchenne do montażu, takie jak na przykład okapy do zabudowy, okapy narożne, okapy nad wyspę kuchenną, są sprzedawane głównie w Europie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2