reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nestmedic Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2017

Nestmedic SA wzmacnia zarząd

16 sierpnia 2017 r. do zarządu spółki Nestmedic SA dołączyła Barbara Załęska, doświadczony menedżer i finansista, która będzie odpowiedzialna za strategię oraz rozwój biznesu.
Barbara Załęska, nowy członek zespołu Nestmedic, ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy na rynkach finansowych oraz w doradztwie strategicznym. Przez pięć lat była analitykiem giełdowym w Wood & Company Financial Services w Polsce oraz Czechach, a kolejne pięć kierowała projektami w warszawskim biurze The Boston Consulting Group. Współpracowała z największymi polskimi firmami w obszarach takich jak strategie wzrostu, wdrożenia nowych produktów, duże transformacje oraz fuzje i przejęcia.

W Nestmedic Barbara Załęska będzie odpowiedzialna za realizację celów strategicznych spółki, w tym komercjalizację systemu Pregnabit w Polsce oraz poza jej granicami. Będzie również wspierała swoim doświadczeniem pozostałych członków zarządu w pracach nad wewnętrzną organizacją firmy i przygotowaniem jej do wzrostu oraz przeniesienia z sukcesem na główny parkiet warszawskiej giełdy.

– Nestmedic jest spółką zorientowaną na ekspansję. By ją odpowiednio przeprowadzić, ważne jest określenie poziomu atrakcyjności rynków, nawiązanie i ułożenie współpracy z dystrybutorami oraz zapewnienie usługi telemonitoringu zagranicznym pacjentkom korzystającym z systemu Pregnabit, zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi świadczenia usług medycznych. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu zawodowemu będę mogła zadbać o to, by strategia ekspansji zagranicznej Nestmedic była efektywna i zgodna z ogólną koncepcją rozwoju firmy, oraz sprawnie przeprowadzić jej wdrożenie – mówi Barbara Załęska.

Nestmedic rozpoczął już pierwsze działania zagraniczne, między innymi wraz z Instytutem Fraunhofer przeprowadził analizy rynku niemieckiego. Zgodnie ze swoją strategią spółka skupia się też m.in. na Hiszpanii, Włoszech i Francji.

– Od początku istnienia firmy zakładaliśmy rozwój sieci dystrybucyjnej również poza Polską. Nadszedł moment, kiedy dysponujemy zasobami, czasem i determinacją, by taką ekspansję rozpocząć. Barbara Załęska, nasz nowy członek zarządu, dysponuje odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem, które pozwolą nam podjąć skuteczne działania zagraniczne – mówi Patrycja Wizińska-Socha, współtwórczyni i prezes Nestmedic SA.

Barbara Załęska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także studiów MBA na uczelni INSEAD we Francji oraz w Singapurze. Posiada również certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA).© Nestmedic

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-2