reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© head off dreamstime.com Rynki | 16 sierpnia 2017

TOP 10 niemieckich firm EMS

Firma Reed Electronics Research opublikowała aktualizację rankingu 10 największych niemieckich dostawców usług EMS za 2016 rok.
W rankingu wciąż dominują krajowe spółki, z firmą Zollner na czele, ale dwa zagraniczne przedsiębiorstwa zwiększyły udział w rynku. Ze wstępnych danych wynika, że Asteelflash awansował na drugie miejsce, a Neways uplasował się na czwartym. Przychody Asteelflash z rynku niemieckiego wzrosły ponad dwukrotnie pomiędzy rokiem 2014 a 2016 i w tym okresie firma awansowała z szóstej pozycji na drugą.

TOP 10 niemieckich dostawców EMS

  1. Zollner
  2. Asteelflash, Francja
  3. Leesys
  4. Neways, Holandia
  5. TQ Group
  6. BMK Group
  7. Katek
  8. Prettl Electronics
  9. ML&S
  10. Tonfunk


Zarówno Asteelflash, jak i Neways, to zagraniczne grupy, które przejęły niemieckie firmy. Neways International, czyli przedsiębiorstwo z siedzibą główna w holenderskim Son, znacznie rozszerzył działalność poprzez akwizycję BuS Hlding GmbH w 2014 roku. Z kolei francuska Asteelflash w 2012 roku przejęła EN ElectronicNetwork.

Źródło: Reed Electronics Research

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2