reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Dopak Przemysł elektroniczny | 14 sierpnia 2017

Dopak wybrał wykonawcę centrum B+R

Wrocławska firma Dopak wyłoniła zwycięzcę ogłoszonego przetargu na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Została nim firma PEKABEX BET SA.
Dopak zamierza wybudować we Wrocławiu centrum badawczo rozwojowe z budynkiem biurowym i halą produkcyjną. Wartość oferty przedstawionej przez PEKABEX BET wynosi 14,5 mln PLN.

W ramach działalności centrum badawczo-rozwojowego firmy Dopak świadczona będzie innowacyjna zindywidualizowana usługa dla klienta w zakresie projektowania, optymalizacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Jak podkreśla firma Dopak, obecnie na rynku nie istnieje usługa polegająca na opracowaniu projektu ciągu technologicznego, wraz z automatyzacją i optymalizacją z możliwością produkcji testowej oraz zbadania właściwości produkowanych wyrobów.

Projekt zyskał dofinansowanie z funduszy unijnych w kwocie około 5,5 mln PLN.

Dopak działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1996 roku, firma oferuje maszyny i urządzenia peryferyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Rozwiązania Dopak znajdują zastosowanie m.in. w branży AGD, medycznej czy samochodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2