reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2017

Bosch, Geo++, Mitsubishi Electric i u-blox łączą siły

Firmy utworzyły joint-venture, którego celem jest wprowadzenie profesjonalnych usług pozycjonowania GNSS na masowy rynek.
Nowa spółka nosi nazwę Sapcorda Services. Czwórka partnerów ocenia, że istniejące rozwiązania pozycjonowania GNSS nie spełniają wymagań klientów masowych. Dlatego Bosch, Geo++, Mitsubishi Electric i u-blox zamierzają wspólnie opracować rozwiązania dostępne globalnie dla integratorów systemów, firm OEM i producentów odbiorników. Każdy z partnerów wniesie do Sapcorda Services swoje unikalne kompetencje.

Jak czytamy w komunikacie, Sapcorda będzie oferowała usługi pozycjonowania GNSS za pośrednictwem internetu i sygnału satelitarnego, które umożliwią wyznaczenie pozycji z centymetrową dokładnością. Usługa ma zostać zaprojektowana przede wszystkim na potrzeby masowego rynku motoryzacyjnego, przemysłowego i konsumenckiego, a użytkownicy będą mogli z niej korzystać niezależnie od rodzaju stosowanego odbiornika.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1