reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2017

InfoSCAN wykona 5 tys. badań bezdechu

InfoSCAN podpisał z Uniwersystetm Medycznym w Białymstoku list intencyjny dotyczący przeprowadzenia badań z zastosowaniem technologii firmy do diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu.
- Dokument dotyczy pozytywnego zweryfikowania technologii InfoSCAN SA służącej do diagnostyki Zaburzeń Oddychania Podczas Snu (ZOPS) oraz zastosowaniu rozwiązań spółki w planowanym badaniu kohortowym w ramach projektu Białystok PLUS. W ramach projektu za pomocą urządzeń MED Recorder 350, należących do InfoSCAN, zamierza przebadać pod kątem ZOPS w perspektywie 72 miesięcy, ok. 5 000 osób – informuje InfoSCAN.

Cena za jedno badanie zostanie ustalona w odrębnej umowie regulującej współpracę stron. Początek badań planowany jest na wrzesień 2017 roku.

Zadania InfoSCAN w ramach projektu obejmować będą: zapewnienie urządzeń diagnostycznych, akwizycję i analizę danych, sporządzenie raportów oraz zapewnienie „surowych” danych do celów naukowych wynikających ze specyfiki programu Białystok PLUS. Współpraca Infoscan z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych.

– Wierzymy, że list intencyjny z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku jest dopiero początkiem naszej biznesowej współpracy z ośrodkami badawczymi w Polsce. Dzięki realizacji badań kohortowych zwiększamy również świadomość dotyczącą tego bardzo popularnego schorzenia, a przez to wartość samego rynku diagnostyki bezdechu sennego – tłumaczy Jacek Gnich, prezes Infoscan.

Źródło: InfoSCAN, newconnector.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2