reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© gleighly dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2017

Foxconn rozważa budowę centrum R&D w Stanach Zjednoczonych

Nowe centrum badawczo rozwojowe miałoby zajmować się technologiami autonomicznej jazdy. Wartość inwestycji może wynieść „wiele miliardów dolarów”.
O ewentualnych zamiarach Foxconnu mówił prezes firmy, Terry Gou w wywiadzie dla South China Morning Post. - Rozwój sektora motoryzacyjnego w Stanach Zjednoczonych jest wciąż na wyższym poziomie niż w Chinach – stwierdził Terry Gou i dodał, że oprócz technologii autonomicznej jazdy, interesują go także sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.

Nowe centrum R&D miałoby powstać w stanie Michigan, chociaż nie jest to jeszcze pewne. Oficjalna informacja na ten temat ma się pojawić już wkrótce, wówczas poznamy zarówno lokalizację, jak i kwotę inwestycji. Nowy ośrodek Foxconnu będzie pracował nad technologiami motoryzacyjnymi następnej generacji, takimi jak Internet of Vehicle (IoV) oraz samochodami bez kierowcy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2