reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© voestalpine Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2017

voestalpine inwestuje w drukowanie 3D

voestalpine zamierza rozwijać działalność w obszarze druku 3D, przede wszystkim w Azji i Ameryce Północnej. Firma przeznaczy na ten cel 50 mln EUR.
- Po pomyślnym starcie Additive Manufacturing Center w Dusseldorfie, co miało miejsce w zeszłym roku, biznes High Performance Metals Division grupy voestalpine kontynuuje ekspansję w obszarze druku 3D. W kwietniu 2017 roku w Singapurze działalność rozpoczęło nowe centrum badawcze zajmujące się drukiem 3D z wykorzystaniem proszków metalowych. Dwa nowe zakłady produkcyjne, na Tajwanie i w Kanadzie, rozpoczną działalność, odpowiednio jeszcze w sierpniu i na jesieni bieżącego roku. Jednocześnie voestalpine przeznaczy 20 mln EUR rozwój druku addytywnego z proszków metalowych w swoich spółkach zależnych w Austrii (Böhler Edelstahl GmbH & Co KG) i Szwecji (Uddeholms AB) – informuje voestalpine w komunikacie. W sumie firma przeznaczy 50 mln EUR na inwestycje w drukowanie przyrostowe.

- voestalpine, dzięki swojej wszechstronnej wiedzy na temat produkcji proszku metalowego oraz w dotyczącej projektowania, rozwoju oraz produkcji gotowych komponentów, jest pionierem w technologii druku 3D. Chcemy konsekwentnie rozwijać się w tym obszarze, poprzez tworzenie nowych centrów badań i rozwoju na rynkach poza Europą – powiedział Wolfgang Eder, CEO voestalpine AG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2