reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 sierpnia 2017

Nidec przejął Secop Group

Japoński producent silników i napędów sfinalizował przejęcie 100% udziałów w Secop Holding GmbH, Secop s.r.o., Secop Compressors (Tianjin) Co., Ltd. oraz Secop Inc.
W rezultacie przejęcia, Secop i jego spółki zależne stały się podmiotami należącymi do Nidec. Szczegóły dotyczące głównych spółek będących przedmiotem transakcji przedstawia poniższa tabela:Secop ma mocną pozycję w segmencie sprężarek do lodówek, zarówno domowych, jak i profesjonalnych. Dzięki tej transakcji Nidec dodał sprężarki do swojego portfolio i będzie wzmacniał swoją pozycję na rynku urządzeń chłodniczych.

Firma zadecydowała również o stworzeniu działu Nidec Global Appliance Division, który dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi w Europie, oraz po jednym w Chinach i w Meksyku. Fabryki te wytwarzają przede wszystkim silniki do takich urządzeń, jak pralki, suszarki oraz zmywarki. Nidec Global Appliance Division powstał jako połączenie Nidec Sole Motor Corporation S.R.L., biznesu urządzeń domowych Nidec Motor Corporation oraz Nidec Motor Corporation Romania.

Źródło: © Nidec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2