reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© advantech Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2017

Advantech inwestuje w europejskie centrum

Advantech zainwestuje w rozwój europejskiego centrum usług inżynierskich, działającego w ramach Competence and Design-In Centre w niemieckim Germering.
Decyzja o inwestycji została podjęta w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na rozwiązania embedded niemieckiej firmy.

- W Europie koncentrujemy się na wymaganiach specyficznych dla danego kraju, a także na strategicznych rynkach docelowych dla wbudowanych komponentów, płyt i systemów. Bardzo ważna jest dla nas także bliska współpraca z partnerami w obszarze IoT, którzy uzupełniają naszą ofertę hardware’ową i software’ową w tym zakresie – powiedział Hans-Peter Nüdling, szef biznesu embedded IoT firmy Advantech oraz dyrektor zarządzający Advantech-DLoG. Nüdling podkreślił też, że inżynierowie z centrum w Germering współpracują z tajwańskim oddziałem Advantecha, dzięki czemu firma może zaoferować wyższą jakość usług.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2