reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© blacksnake dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 lipca 2017

Ursus współpracuje z Politechniką Monachijską

Ursus SA, Miasto Lublin oraz Politechnika Monachijska rozpoczynają prace nad budową Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie
Na bazie rozmów rozpoczętych przez URSUS S.A. w trakcie tegorocznej edycji Targów w Hanowerze, w Industrie Center Obernburg w Bawarii, podpisane zostało porozumienie pomiędzy URSUS S.A., Miastem Lublin oraz TUM International GmbH (spółką reprezentującą Politechnikę Monachijską).

Celem rozpoczętej współpracy jest stworzenie projektu pod nazwą Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie, którego przedmiotem będzie zintegrowany park przemysłowy o powierzchni ok. 140 ha, obejmujący przyszłe inwestycje URSUS S.A. i zlokalizowany na obszarach poprzemysłowych w Lublinie. Integralnym elementem projektu jest rozwój współpracy technologicznej URSUS S.A. z Politechniką Monachijską (TUM), jako jednym z wiodących na świecie ośrodków w obszarze elektromobilności oraz wprowadzania standardów Przemysłu 4.0.

Bawarska strona porozumienia reprezentowana jest przez TUM International GmbH, będące globalnym centrum kompetencji w zakresie rozwoju terenów przemysłowych oraz budowy i zarządzania centrami transferu technologii, stale współpracujące między innymi z firmami SIEMENS AG oraz Evonik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2