reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Polon Alfa Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2017

Współpraca Polon-Alfa oraz WAT

31 maja 2017 roku podpisano umowę o współpracy pomiędzy POLON – ALFA Bydgoszcz Sp. z o.o. oraz Wydziałem Elektroniki, Wydziałem Nowych Technologii i Chemii oraz Instytutem Optoelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej.
POLON-ALFA to wiodący polski producent systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej. Podczas podpisania umowy poruszono m.in. zagadnienia współpracy kadry naukowo-dydaktycznej i pracowników firmy, organizacji praktyk studenckich, seminariów naukowych organizowanych dla pracowników wydziałów i instytutu, realizacji prac dyplomowych w obszarze zainteresowań i działalności firmy POLON-ALFA, wzajemnego udziału w konferencjach naukowo-technicznych oraz możliwości zwiedzania siedziby, laboratorium oraz działu produkcji firmy POLON – ALFA przez pracowników WAT i studentów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1