reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Rynki | 14 lipca 2017

Infoscan coraz bliżej rynku USA

Amerykańska Agencja Żywności i Leków dopuściła produkowane przez Infoscan SA urządzenie MED Recorder do ostatniego etapu procesu certyfikacji.

Urządzenie MED Recorder autorstwa polskiej spółki.
Spółka jest producentem urządzenia MED Recorder, służącego wraz z systemem telemedycznym MEDium24 do zdalnej diagnostyki bezdechu sennego. Infoscan podaje, że na rynku USA przeprowadza się około 4 mln tego typu badań rocznie. Spółka przewiduje też, że do końca tego roku podpiszą 5 - 10 umów z amerykańskimi klinikami, zajmującymi się tym schorzeniem.

Obecnie, po niespełna miesiącu od złożenia wniosku, urządzenie weszło w ostateczny etap procedury związanej z certyfikacją dopuszczeniową na rynek USA, tj. etap oceny merytorycznej. -Liczymy, że na przełomie 2017 i 2018 roku uda nam się przejść ocenę merytoryczną i na początku roku rozpocząć sprzedaż urządzenia w USA- mówi na łamach Parkietu Jacek Gnich, prezes Infoscan.

© InfoScan

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1