reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MST Przemysł elektroniczny | 14 czerwca 2017

Polska firma MST przejęła część biznesu BAG Electronics

Z początkiem bieżącego roku firma Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp.k. (MST) przejęła od BAG Electronics GmbH grupę następujących produktów: zapłonniki, zasilacze mocy oraz zapłonniki typu hot restrike.
Do czasu posiadania stanów magazynowych MST będzie sprzedawać te produkty w marce BAG. Po tym czasie produkcja przejętych wyrobów zostanie przeniesiona z Chin do Polski, a produkty będą oznakowane podwójną marką BAG i MST – informuje MST w komunikacie.

Głównym profilem działalności MST jest produkcja modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i Fluo, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz indukcyjnych.

Obecnie MST realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie na rynek systemu mLED Engine”. Celem projektu jest wprowadzenie na rynek platformy mLED Engine – dedykowanej do oświetlenia miejsc, w których wymagana jest duża ilość światła. Wartość projektu to 22 625 436,00 zł. Dofinansowanie projektu z UE: 10 533 543,40 zł. Efektem zrealizowanego projektu będzie platforma mLED Engine, wykorzystująca technologię LED zdobywającą coraz większą część rynku oświetleniowego.

Od dnia 1 lutego br. MST należy do Pol-lighting.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1