reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© orbit one Przemysł elektroniczny | 13 czerwca 2017

Orbit One inwestuje w Polsce

Po latach wzrostu w Polsce, Orbit One zdecydował się na kolejne inwestycje. Firma kupuje budynek położony tuż obok istniejącego zakładu oraz rozwija park maszynowy.
- Od początku naszej działalności odnotowujemy ciągły wzrost oraz inwestujemy zarówno w infrastrukturę, jak i wiedzę oraz technologie. Aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi zwiększamy powierzchnię zakładu poprzez zakup budynku położonego tuż obok obecnej siedziby, który stanie się naszym centrum logistycznym. Powierzchnia tego budynku to 2 400 m kw. Adaptację pod nasze potrzeby zamierzamy zakończyć w 2018 roku – mówi Grzegorz Kohls, dyrektor zarządzający Orbit One w Polsce. Grzegorz Kohls dodaje, że dzięki zwolnieniu miejsca wykorzystywanego obecnie na magazyny, firma zyska dodatkową powierzchnię na potrzeby produkcyjne i biurowe.

- Inwestujemy także w technologie i wiedzę. Niedawno zainstalowaliśmy nową linię montażu SMT opartą na automacie Fuji i jesteśmy w trakcie instalacji maszyny do lakierowania selektywnego – informuje Grzegorz Kohls.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2