reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn Przemysł elektroniczny | 24 maja 2017

RS Components oficjalnym dystrybutorem Grinn

Do grona dystrybutorów Grinn dołączył RS Components. Wrocławska spółka jest pierwszym dostawcą z Europy Środkowej. Zawarty kontrakt dotyczy dystrybucji modułów: liteSOM i chiliSOM oraz płyt ewaluacyjnych chiliboard i liteboard.
Portfolio Grinn, poza wspomnianymi produktami, obejmuje projektowanie i doradztwo w obszarze elektroniki na potrzeby IoT.

RS Components znajduje się w rankingu 10 największych dystrybutorów w Niemczech 2015/2016, firma prowadzi swoją działalność na całym świecie.

Firmę Grinn założyli w 2008 roku Robert Otręba i Łukasz Gajda. Dzisiaj w spółce pracuje około 30 osób. Grinn zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych dla firm z branży automatyki przemysłowej, produkcji urządzeń medycznych, automatyki budynków, motoryzacji i wielu innych. Firma specjalizuje się w systemach embedded, projektowaniu płyt PCB typu high-speed, elektronice analogowej, systemach bezprzewodowych, aplikacjach o bardzo niskim poborze mocy i projektach wykorzystujących układy FPGA. Grinn mocno rozwija się także w sektorze IoT. Strategia firmy zakłada bowiem ukierunkowanie na projekty z tego obszaru.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2