reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 maja 2017

Nordson otwiera biuro sprzedaży w Polsce

Nordson EFD otworzył nowe biuro w naszym kraju. Do zadań nowego oddziału będzie należała sprzedaż bezpośrednia oraz obsługa techniczna klientów z regionu.
- Polska to olbrzymi kraj, w którym znajduje się mnóstwo zakładów produkcyjnych działających w przeróżnych sektorach, takich jak motoryzacyjny, farmaceutyczny czy meblarski – powiedział Andrei Stapinoiu, dyrektor zarządzając Nordson EFD Europe. - Jesteśmy szczęśliwi, że możemy ogłosić otwarcie nowego biura w Warszawie, dzięki czemu podniesiemy jakość usług świadczonych dla naszych klientów w Warszawie i Europie Centralnej – dodał Stapinoiu.

Nordson to amerykański producent precyzyjnych systemów dozowania, które umożliwiają nanoszenie odmierzonych, powtarzalnych ilości klejów, uszczelniaczy, smarów i innych płynów montażowych stosowanych niemal w każdym procesie produkcji. Firma powstała w 1954 roku. Obecnie jest to międzynarodowa korporacja, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2