reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 maja 2017

TE Connectivity przejmuje MicroGroup

Fundusz kapitałowy Kirtland Capital Partners wraz z grupą innych akcjonariuszy sprzedał TE Connectivity akcje MicroGroup.
Strony nie ujawniły warunków transakcji. MicroGroup jest producentem precyzyjnych komponentów metalowych, stosowanych w przemyśle medycznym, firma w szczególności specjalizuje się w tubach nierdzewnych o bardzo małych średnicach. MicroGroup obsługuje licznych klientów z listy największych firm branży instrumentów medycznych, sprzętu analitycznego oraz diagnostycznego, stosowanych w kardiologii, gastroenterologii, endoskopii, neurologii, ortopedii oraz medycynie sportowej.

MicroGroup została założona w roku 1971 i posiada siedzibę w Medway, Massachusetts. W Medway znajduje się też zakład produkcyjny MicroGroup, certyfikowany przez federalną Agencję Żywności I Leków, który zasili moce produkcyjne TE Connectivity.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2