reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2017

Harting chce rozwijać działalność w Polsce

Na początku targów Hannover Messe, HARTING i Digital Technology Poland (DTP Ltd.) podpisały porozumienie dotyczące wspólnego opracowania i wprowadzenia do sprzedaży elementów sprzętu i oprogramowania dla HARTING MICA.
We współpracy z DTP, HARTING kontynuuje prace nad produktem MICA Energy służącym do rejestrowania zużycia energii. - Planujemy długofalową współpracę z DTP. Wspólnie chcemy zaprojektować i opracować pakiety rozwiązań dla polskiego przemysłu, które następnie zostaną udostępnione na światowych rynkach - zapowiedział Uwe Gräff, dyrektor zarządzający HARTING Electric i HARTING Electronics.

Firma DTP specjalizuje się także w rozwiązaniach wykorzystujących tzw. rzeczywistość rozszerzoną. Operatorzy maszyn mogą monitorować maszyny i urządzenia na linii produkcyjnej przy pomocy specjalnych okularów z funkcją rozszerzonej rzeczywistości. Kiedy wyposażony w odpowiednie okulary pracownik kontroluje poszczególne maszyny, przed jego oczami wyświetlane są wirtualne panele kontrolne i tablice wskaźników zawierające wszelkie stosowne dane urządzeń z układem HARTING MICA. - Takie dane jak średnie wykorzystanie urządzenia czy poziom zużycia energii zapisywane są i wizualizowane bezpośrednio na urządzeniu - wyjaśnia Andrzej Szajna, wicedyrektor wykonawczy ds. rozwoju działalności w firmie Digital Technology Poland.

Poza tego rodzaju zadaniami kontrolnymi, MICA może również wykorzystywać okulary z funkcją rozszerzonej rzeczywistości do wskazywania, która dokładnie maszyna wymaga kontroli.

HARTING Polska wykazuje silny wzrost w ostatnich 10 latach

Od czasu transformacji ustrojowej na początku lat 90. Polska gospodarka cały czas dynamicznie się rozwija. W październiku 2007 r. podmiot zależny HARTING Polska Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność we Wrocławiu, który jest czwartym co do wielkości miastem w kraju. W ciągu ostatnich dziesięciu lat spółka odnotowała znaczny wzrost. Polski podmiot zależny HARTING Technology Group zatrudnia obecnie 19 pracowników.

HARTING oferuje komponenty i rozwiązania w zakresie budowy maszyn, robotyki, automatyzacji, energii i transportu, pakiety spersonalizowane oraz zróżnicowane portfolio produktów dla tzw. Przemysłu 4.0.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1