reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 czerwca 2008

Kimball planuje otworzyć nową fabrykę w Polsce w I kwartale 2009

evertiq informował wcześniej o budowie nowego zakładu przez dostawcę usług EMS, firmę Kimball. Nowa fabryka ma być otwarta w I kwartale 2009.
Całość operacji, obecnie prowadzonych w starym budynku, ma zostać przeniesiona do nowej siedziby. Jak powiedział nam Marty Vaught z Kimball, zakończenie operacji przeniesienia jest spodziewane na październik 2010.

Dostawca usług EMS obecnie wykorzystuje swój polski zakład do produkcji na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz planuje jego przekształcenie w Centre of Excellency. Dodatkowo, Kimball planuje uzyskać certyfikat produkcji dla przemysłu medycznego.

Pan Vaught przekazała również evertiq, iż planowany jest transfer wiedzy pomiędzy ośrodkami w Irlandii i w Polsce. Dostępne są również dane dotyczące zapotrzebowania na siłę roboczą w nowej siedzibie. Poinformowano również, iż będzie miała miejsce automatyzacja produkcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2