reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 czerwca 2008

Kimball planuje otworzyć nową fabrykę w Polsce w I kwartale 2009

evertiq informował wcześniej o budowie nowego zakładu przez dostawcę usług EMS, firmę Kimball. Nowa fabryka ma być otwarta w I kwartale 2009.
Całość operacji, obecnie prowadzonych w starym budynku, ma zostać przeniesiona do nowej siedziby. Jak powiedział nam Marty Vaught z Kimball, zakończenie operacji przeniesienia jest spodziewane na październik 2010.

Dostawca usług EMS obecnie wykorzystuje swój polski zakład do produkcji na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz planuje jego przekształcenie w Centre of Excellency. Dodatkowo, Kimball planuje uzyskać certyfikat produkcji dla przemysłu medycznego.

Pan Vaught przekazała również evertiq, iż planowany jest transfer wiedzy pomiędzy ośrodkami w Irlandii i w Polsce. Dostępne są również dane dotyczące zapotrzebowania na siłę roboczą w nowej siedzibie. Poinformowano również, iż będzie miała miejsce automatyzacja produkcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2