reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ES-System Przemysł elektroniczny | 13 kwietnia 2017

ES-System powołał spółkę w Wielkiej Brytanii

Polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym poinformowała o rejestracji spółki zależnej pod nazwą ES-SYSTEM LIGHTING UK LTD z siedzibą w Londynie.
Brytyjska spółka została zarejestrowana 11 kwietnia 2017 roku. Firma będzie prowadziła działalność w zakresie przedstawicielstwa handlowego w celu pozyskiwania klientów na rynku brytyjskim. Grupa liczy na dalsze wzrosty zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na perspektywicznych rynkach zachodnich - poinformował ES-System w komunikacie.

– Ekspansja zagraniczna jest ważnym elementem rozwoju ES-SYSTEM. Chcemy umacniać naszą pozycję na rynkach zagranicznych poprzez rozwój kontaktów biznesowych i sieci przedstawicieli handlowych. Europa jest dużym i atrakcyjnym rynkiem zbytu oświetlenia LED, dlatego też pozostaje w naszym ścisłym zainteresowaniu ofertowym. Oprawy ES-SYSTEM to gwarancja jakości, niezawodności i najwyższej klasy oświetlenia, dostosowanego do konkretnych wymagań klientów – mówi Rafał Gawrylak, prezes zarządu ES-SYSTEM.

W 2016 r. sprzedaż eksportowa Grupy ES-SYSTEM wyniosła 36,2 mln zł i była wyższa o 3,1 mln zł, tj. o 9,3% r/r. Stanowiła 1/5 całkowitej sprzedaży Grupy. Największe wartościowe wzrosty spółka odnotowała m.in. w Wielkiej Brytanii. W I kwartale 2017 r. spółka oczekuje co najmniej jednocyfrowego w ujęciu procentowym wzrostu sprzedaży zagranicznej r/r. – W 2017 r. nadal będziemy koncentrować się na wzmacnianiu pozycji rynkowej i powiększaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wysoką jakość produktów, oferowanie kompleksowych rozwiązań, poszerzanie posiadanych i budowanie nowych kompetencji oraz stosowanie zaawansowanych technologii opartych na sterowaniu, a w przyszłości kontynuację oferowania nowych, własnych rozwiązań technicznych – mówi prezes ES-SYSTEM.

ES-System poinformował ostatnio o realizacji dużego kontraktu na dostawę oświetlenia dla dworca Łódź Fabryczna. Wewnętrzna część dworca została w całości wyposażona w oprawy LED-owe, natomiast parkingi, pomieszczenia techniczne oraz tunele w świetlówkowe.


© ES-System
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2