reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ES-System Przemysł elektroniczny | 13 kwietnia 2017

ES-System powołał spółkę w Wielkiej Brytanii

Polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym poinformowała o rejestracji spółki zależnej pod nazwą ES-SYSTEM LIGHTING UK LTD z siedzibą w Londynie.
Brytyjska spółka została zarejestrowana 11 kwietnia 2017 roku. Firma będzie prowadziła działalność w zakresie przedstawicielstwa handlowego w celu pozyskiwania klientów na rynku brytyjskim. Grupa liczy na dalsze wzrosty zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na perspektywicznych rynkach zachodnich - poinformował ES-System w komunikacie.

– Ekspansja zagraniczna jest ważnym elementem rozwoju ES-SYSTEM. Chcemy umacniać naszą pozycję na rynkach zagranicznych poprzez rozwój kontaktów biznesowych i sieci przedstawicieli handlowych. Europa jest dużym i atrakcyjnym rynkiem zbytu oświetlenia LED, dlatego też pozostaje w naszym ścisłym zainteresowaniu ofertowym. Oprawy ES-SYSTEM to gwarancja jakości, niezawodności i najwyższej klasy oświetlenia, dostosowanego do konkretnych wymagań klientów – mówi Rafał Gawrylak, prezes zarządu ES-SYSTEM.

W 2016 r. sprzedaż eksportowa Grupy ES-SYSTEM wyniosła 36,2 mln zł i była wyższa o 3,1 mln zł, tj. o 9,3% r/r. Stanowiła 1/5 całkowitej sprzedaży Grupy. Największe wartościowe wzrosty spółka odnotowała m.in. w Wielkiej Brytanii. W I kwartale 2017 r. spółka oczekuje co najmniej jednocyfrowego w ujęciu procentowym wzrostu sprzedaży zagranicznej r/r. – W 2017 r. nadal będziemy koncentrować się na wzmacnianiu pozycji rynkowej i powiększaniu przewagi konkurencyjnej poprzez wysoką jakość produktów, oferowanie kompleksowych rozwiązań, poszerzanie posiadanych i budowanie nowych kompetencji oraz stosowanie zaawansowanych technologii opartych na sterowaniu, a w przyszłości kontynuację oferowania nowych, własnych rozwiązań technicznych – mówi prezes ES-SYSTEM.

ES-System poinformował ostatnio o realizacji dużego kontraktu na dostawę oświetlenia dla dworca Łódź Fabryczna. Wewnętrzna część dworca została w całości wyposażona w oprawy LED-owe, natomiast parkingi, pomieszczenia techniczne oraz tunele w świetlówkowe.


© ES-System

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2