reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rob hill dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 kwietnia 2017

Alto z zezwoleniem na działalność w WMSSE

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w nidzickiej podstrefie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymało przedsiębiorstwo Alto.
- Planowana w ramach zezwolenia inwestycja polega na wdrożeniu na rynek innowacyjnych produktów opakowaniowych służących do monitorowania jakości i bezpieczeństwa żywności. Inteligentne taśmy oraz etykiety służące do weryfikowania jakości wyrobów spożywczych będą nowością na skalę światową – czytamy w komunikacie. Zastosowane rozwiązania pozwolą na uzyskanie informacji o nieprawidłowych warunkach przechowywania żywności w drodze od producenta na półkę sklepową i w rezultacie umożliwią ograniczanie ilości odpadów, a także umożliwią zwiększenie zaufania konsumentów do podmiotów stosujących to rozwiązanie. Projekt zakłada poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 21 350 000 zł oraz zatrudnienie minimum 20 nowych pracowników.

Firma Alto Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów, w szczególności artykułów i akcesoriów opakowaniowych. Spółka specjalizuje się w sprzedaży taśm, które są najbardziej popularną formą zabezpieczania opakowań. Dzięki inwestycji w Nidzicy, Alto zmieni swój dotychczasowy zakres działalności gospodarczej – z handlowej na produkcyjno–handlową.

Źródło: WMSSE

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1