reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HARTING Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2017

Harting podwaja moce produkcyjne w Rumunii

Harting Technology Group kontynuuje realizację strategii wzrostu, czego widocznym efektem jest zakończona już rozbudowa zakładu w rumuńskim Sibiu.
Inwestycja o wartości około 5,5 mln EUR, obejmowała budowę nowego oraz remont istniejącego budynku. W ciągu dwóch lat firma zamierza stworzyć w Sibiu około 100 nowych miejsc pracy. Całkowita powierzchnia zakładu zwiększyła się o prawie 7 tys. m kw. i wynosi obecnie 12 tys. m kw.

Zakład w Rumunii działa od 14 lat i odgrywa ważną rolę w strategii firmy, w tym kraju znajduje się także centrum biznesu motoryzacyjnego Hartinga. Fabryka w Sibiu, wraz z zakładem zlokalizowanym w sąsiednim mieście Agnita, zatrudniają 600 osób i stanowią największe zagraniczne centrum produkcyjne firmy Harting. Od 2008 roku Harting Romania Manufacturing SCS niemal podwoiło przychody.


© Harting

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1