reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HARTING Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2017

Harting podwaja moce produkcyjne w Rumunii

Harting Technology Group kontynuuje realizację strategii wzrostu, czego widocznym efektem jest zakończona już rozbudowa zakładu w rumuńskim Sibiu.
Inwestycja o wartości około 5,5 mln EUR, obejmowała budowę nowego oraz remont istniejącego budynku. W ciągu dwóch lat firma zamierza stworzyć w Sibiu około 100 nowych miejsc pracy. Całkowita powierzchnia zakładu zwiększyła się o prawie 7 tys. m kw. i wynosi obecnie 12 tys. m kw.

Zakład w Rumunii działa od 14 lat i odgrywa ważną rolę w strategii firmy, w tym kraju znajduje się także centrum biznesu motoryzacyjnego Hartinga. Fabryka w Sibiu, wraz z zakładem zlokalizowanym w sąsiednim mieście Agnita, zatrudniają 600 osób i stanowią największe zagraniczne centrum produkcyjne firmy Harting. Od 2008 roku Harting Romania Manufacturing SCS niemal podwoiło przychody.


© Harting

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1