reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© circotasu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 kwietnia 2017

Enspirion chce inwestować w punkty ładowania pojazdów

Spółka z Grupy Energa chce rozwijać sieć punktów ładowania we współpracy z partnerami zewnętrznymi.
Enspirion zajmuje się budową stacji ładowania i przyłączeniem jej do sieci, a także świadczy usługi wynajmu pojazdów elektrycznych, skierowane głównie do gmin.

W wywiadzie Radosław Majewski informuje o dwóch modelach, w jakich jego firma zamierza rozwijać sieć punktów ładowania: ‘Każdy klient Energii będzie mógł kupić od Enspiriona stację ładowania. Usługę będziemy świadczyć w formule „zaprojektuj i zbuduj”, ale będzie też możliwe rozdzielenie wskazanych w niej funkcji. Mówimy o stacjach ładowania pojazdów elektrycznych zlokalizowanych na przykład przy hotelach czy restauracjach.’

Enspirion jest zainteresowany inwestycjami w budowę publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych we współpracy z partnerami zewnętrznymi. ‘Sądzimy, że w innym modelu trudno byłoby teraz rozwijać sieć publicznych stacji ładowania. To jest kwestia kosztów inwestycji w tę infrastrukturę’ mówi na łamach portalu wnp.pl Radosław Majewski, dyrektor Departamentu Realizacji Usług w Enspirion.

Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1