reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2017

Etteplan otwiera nowe biuro R&D w Polsce

Etteplan otwiera w Poznaniu nowe biuro projektowe, w którym do 2018 roku pracę ma znaleźć 30 osób.
Nowy poznański oddział ma ściśle współpracować z ośrodkiem we Wrocławiu oraz z oddziałami z innych krajów. Firma nastawia się także na kooperację z uczelniami technicznymi.

Etteplan to biuro projektowe elektroniki, specjalizujące się w systemach embedded oraz IoT. Ta międzynarodowa firma posiada duży oddział we Wrocławiu, w którym pracuje ponad 150 inżynierów. Na całym świecie Etteplan zatrudnia 2,5 tys. inżynierów, którzy opracowują rozwiązania dla różnych sektorów gospodarki, takich jak: przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD. Firma powstała w 1983 roku i obecnie Etteplan ma swoje biura w 8 krajach świata: Finlandii, Szwecji, Polsce, Niemczech, Holandii, Rosji, Chinach i USA. Wrocławski oddział do 2016 roku, gdy nastąpiło przejęcie przez Etteplan, działał pod nazwą Espotel.

Źródło: poznan.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1