reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2017

Etteplan otwiera nowe biuro R&D w Polsce

Etteplan otwiera w Poznaniu nowe biuro projektowe, w którym do 2018 roku pracę ma znaleźć 30 osób.
Nowy poznański oddział ma ściśle współpracować z ośrodkiem we Wrocławiu oraz z oddziałami z innych krajów. Firma nastawia się także na kooperację z uczelniami technicznymi.

Etteplan to biuro projektowe elektroniki, specjalizujące się w systemach embedded oraz IoT. Ta międzynarodowa firma posiada duży oddział we Wrocławiu, w którym pracuje ponad 150 inżynierów. Na całym świecie Etteplan zatrudnia 2,5 tys. inżynierów, którzy opracowują rozwiązania dla różnych sektorów gospodarki, takich jak: przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD. Firma powstała w 1983 roku i obecnie Etteplan ma swoje biura w 8 krajach świata: Finlandii, Szwecji, Polsce, Niemczech, Holandii, Rosji, Chinach i USA. Wrocławski oddział do 2016 roku, gdy nastąpiło przejęcie przez Etteplan, działał pod nazwą Espotel.

Źródło: poznan.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 17 2018 15:35 V10.9.3-1