reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kentoh dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 kwietnia 2017

Cormay chce ruszyć ze sprzedażą analizatorów w III kwartale

Spółka poinformowała o znaczącym postępie przy udoskonalaniu i eliminacji błędów opóźniających komercjalizację aparatów Equisse i Hermes Senior. Aktualny harmonogram prac nad projektem zakłada wprowadzenie obu urządzeń do sprzedaży w III kwartale 2017 r.
Cormay przewiduję, że w II kwartale dojdzie do rejestracji analizatora Equisse w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce. Komercjalizacja urządzenia ma rozpocząć się w III kwartale 2017 r. Equisse to analizator biochemiczny o wydajności 400 oznaczeń na godzinę. Do tej pory powstało sześć egzemplarzy analizatora. Drugi z analizatorów - Hermes Senior o wydajności 120 oznaczeń na godzinę jest w stanie wykonywać pomiar 35 parametrów krwi. Dotychczas powstało dziesięć takich aparatów, które służą do dalszych testów weryfikacyjnych. W I kwartale dokonano modyfikacji technicznych w tym analizatorze i zakończono zewnętrzne testy bezpieczeństwa elektrycznego.

- Od publikacji ostatniej aktualizacji informacji nt. projektów Equisse i Hermes Senior (12 stycznia 2017 r.) dokonano znaczącego postępu w procesie udoskonalenia obu urządzeń i eliminacji błędów opóźniających ich komercjalizację. Aktualny harmonogram prac nad projektem zakłada wprowadzenie obu urządzeń do sprzedaży w III kwartale 2017 r. Ze względu na złożoność procesów i mnogość niezależnych od spółki czynników wpływających na realizację obu projektów, niezmiennie istnieje ograniczone prawdopodobieństwo zmian harmonogramów projektów – czytamy w komunikacie spółki.

Projekty Equisse i Hermes Senior mają strategiczne znaczenie dla spółki. W ocenie zarządu komercjalizacja urządzeń może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe. Cormay opublikuje kolejny raport dotyczący postępu prac nad nowymi analizatorami 30 maja..

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2