reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz kula dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 marca 2017

Renex dystrybutorem Kirsten

W lutym RENEX podpisał umowę dystrybucyjną ze szwajcarskim producentem modułowych fal lutowniczych - firmą Kirsten Soldering AG.
RENEX będzie oferował urządzenia KIRSTEN w Polsce, Rumunii, Serbii i Chorwacji.

- System "Modula Wave" to całkowicie unikatowe, modułowe i wszechstronne rozwiązanie spełniające wymagania wysokojakościowego procesu lutowania w jednej linii produkcyjnej. Został zaprojektowany z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb rynkowych. Jego budowa opiera się o poszczególne urządzenia stanowiące odrębne moduły systemu: moduł wejściowy, moduł topnikowania, moduł wygrzewania z interfejsem użytkownika, moduł lutowania oraz moduł wyjściowy – informuje Renex w komunikacie.

Jak podkreśla Renex, koncepcja modułowej linii do lutowania komponentów PTH zapewnia możliwość dowolnej zmiany konfiguracji systemu.

- Jedna z najważniejszych cech tej koncepcji jest najlepiej widoczna gdy urządzenia znajduje się w trybie operacyjnym: każdy moduł posiada autonomiczny, indywidualnie programowany napęd transportu ramki/PCB. Z kolei wersja liniowa maszyny z dwoma modułami lutowania, umożliwia w pełni zautomatyzowaną, bezpieczną pracę z dwoma różnymi stopami lutowniczymi w tym samym czasie - także w przypadku produkcji nisko seryjnej – czytamy w komunikacie firmy.Poszczególne elementy systemu: (od lewej) moduł wejściowy, moduł topnikowania, moduł wygrzewania z interfejsem użytkownika, moduł lutowania, moduł wyjściowy, © Renex]

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2