reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 15 marca 2017

W Łodzi powstanie Centrum Usług Wspólnych Whirlpoola

W nowym Centrum producenta AGD pracę znajdzie 200 osób. Proces rekrutacji już trwa i do końca tego roku Whirlpool zatrudni ponad 130 osób.
Łódzkie centrum będzie zarządzało nowym modelem zintegrowanych procesów finansowych dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Zatrudnieni pracownicy w najbliższych miesiącach przejdą szkolenie za granicą. Dzięki temu sami staną się trenerami i będą mogli szkolić pozostałe osoby w Łodzi. Obecnie pracujący w Łodzi (ok. 80 osób) zostaną w ciągu najbliższych kilku miesięcy przeniesieni do nowego miejsca pracy w centrum miasta – czytamy w portalu miejskim Łodzi.

- Jestem przekonany, że skupienie naszych dotychczasowych lokalizacji w jednym centrum usług wspólnych zwiększy naszą efektywność i skuteczność, co w ostateczności prowadzi do umacniania naszej pozycji lidera – twierdzi Marco Fossataro, wiceprezes ds. finansowych oraz dyrektor finansowy Whirlpool EMEA.

Źródło: Urząd Miasta Łódź

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1