reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 15 marca 2017

Wszystkie iPhone'y z OLED-ami do 2019 roku

Już niedługo na rynku mają się pojawić trzy nowe modele smartfonów z logo jabłka, z których jeden będzie wyposażony w ekran OLED. Ale do 2019 roku wszystkie nowe iPhone’y będą miały właśnie wyświetlacze OLED.
W 2017 roku Apple zamierza sprzedać 60 mln urządzeń wyposażonych w ekrany OLED, co będzie stanowiło około 40% sprzedaży wszystkich nowych iPhone’ów. W następnym roku udział urządzeń z panelami OLED ma się podwoić, a już w 2019 roku Apple ma oferować tylko produkty z OLED-owymi ekranami – donosi serwis phonearena.com, powołując się na informacje koreańskiego The Bell.

Nowy iPhone z ekranem OLED może kosztować nawet ponad 1000 USD, chociaż ta wysoka cena ma wynikać nie tylko z rodzaju zastosowanego wyświetlacza, ale i z takich dodatków jak możliwość ładowania bezprzewodowego, zakrzywiony ekran czy skaner tęczówek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1